1 min čtení

Fotbalový pád roku předvedl Deyverson.Roman Mráz

Roman Mráz

100+ článků

Články autora


Likujte, komentujte článek...

17x komentářů

  132x

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

85 %

Rabona

Sázková kancelář v češtině s příjemným bonusem 2 500 Kč 🎁 pro nové sázkaře

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

80 %

Powbet

Pravidelné promoakce se spoustou free betů ❤️ a 100 € jako vstupní bonus 🎁

Přejít na web

Ve finále poháru Osvoboditelů se kromě vítězného gólu blýsknul Deyverson také teatrálním pádem, za který by se nemuseli stydět ani herci Národního divadla. Jeho herecký výkon v současnosti baví na sociálních sítí celý fotbalový svět.

Tvrdý direkt od rozhodčího

Brazilský klub Flamengo, za které Deyverson nastupuje, porazilo ve finále jihoamerického poháru Osvoboditelů Palmeiras 2:1 a navázalo tak na své předchozí úspěchy z let 1981 a 2019. V samotném zápase běžela poslední minuta nastavení a Flamengo, které vedlo o gól, se snažilo výsledek udržet stůj, co stůj. V tu chvíli si zřejmě řekl domácí třicetiletý útočník, který v zápase vstřelil jednu z branek, že by měl nějak pomoci svému týmu udržet vedení. A tak ho nenapadlo nic lepšího, než se po lehkém plácnutí rozhodčím, skácet k zemi, jako kdyby právě dostal tvrdý direkt od Mikea Tysona. Zřejmě si neuvědomil, že ho nešťouchl protihráč. 

Fotbalová angažmá Deyversona

Brazilský útočník momentálně hrající v Brazílii to dříve zkoušel i v Evropě. Začínal v Portugalsku, kde hrál za Benficu B a Belenenses. Odtud odešel na půlroční hostování do německého klubu 1.FC Köln. Poté to ještě zkoušel ve španělských týmech Levante a Alavés. Ale to nejlepší ze svého hereckého umění si bezesporu nechal do rodné Brazílie.