4 min čtení

Fortuna aplikace – stažení, instalace, přihlášení (iOS i Android)Luboš Přibyl

Autor
Luboš Přibyl

čas 09. 05. 2022Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

85 %

Fortuna

Fortuna sázková kancelář | 3 000 Kč bonus ❤️ + 300 Kč za pouhou registraci

Přejít na web

Sázkové kanceláře po celém světě si jsou velmi dobře vědomy důležitosti mobilní aplikace. Sázkaři totiž čím dál častěji využívají možnosti rychlého a snadného sázení přes mobil. V našem seznamu sázkových kanceláří, které nabízí mobilní aplikaci, si můžete všimnout, že my v Česku máme velké štěstí, protože tuzemské sázkové kanceláře patří v tomto ohledu mezi nejprogresivnější a všechny z nich mobilní aplikaci nabízejí. Dnes si představíme povedenou mobilní aplikaci od Fortuny.

Mobilní aplikace Fortuna

Tvůrci mobilní aplikace Fortuny si se svým dílem opravdu vyhráli. V rychlé a přehledné appce se můžete těšit na spoustu vychytávek, jakými jsou např. rychlosázka, push notifikace, filtr tiketů či přihlášení otiskem prstu nebo snímkem obličeje.

Díky mobilní aplikaci můžete svou sázku podat v podstatě kdykoli a kdekoli během několika málo vteřin. Mobilní telefon dnes u sebe nosíme všichni téměř všude, takže nám aplikace velmi zjednodušuje život. Oproti plné desktopové verzi není nijak osekaná, takže v ní najdete vše, co na webu.

Všechny potřebné úkony, jakými jsou podání sázky, výběr či vklad peněžních prostředků, komunikace v online chatu apod. provedete na pár kliknutí. Samozřejmostí je i sledování online streamů díky Fortuna TV a možnost live sázení.

Mobilní aplikace od Fortuny  Mobilní aplikace od Fortuny  Mobilní aplikace od Fortuny  Mobilní aplikace od Fortuny

Stažení Fortuna aplikace pro iOS a Android

Jednodušší práci budou mít majitelé iPhonů. Těm totiž stačí navštívit App Store a appku s názvem „Fortuna Sport“ jednoduše nainstalovat.

U Androidů je situace o trochu zdlouhavější, protože aplikaci v Google Play nenajdete. Žádných složitostí se ale bát nemusíte. Stačí na svém zařízení navštívit webové stránky Fortuny a dole v patičce webu kliknout na „Stáhnout aplikaci“.

Poté, co aplikaci úspěšně stáhnete do vašeho zařízení, ji budete muset nainstalovat.

Instalace aplikace Fortuna pro iOS a Android

Majitelé iOS systému mají situaci opět jednodušší. Těm stačí aplikaci najít v App Storu a automaticky ji nainstalovat.

Pro instalaci na operačním systému Android je potřeba mít povolené instalace aplikací z neznámých zdrojů. V případě Androidu 8 a novějšího vás o povolení instalace požádá aplikace automaticky, vy to tedy jen potvrdíte. V případě, že máte starší typ Androidu, budete muset zajít do sekce zabezpečení telefonu a povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů.

Jakmile aplikaci úspěšně nainstalujete, najdete ji na ploše svého zařízení.

Vstupní bonus u Fortuny

Jaké funcionality ve Fortuna aplikaci najdete?

Úkony jako podání sázky, vklad či výběr peněz z konta apod. jsou samozřejmostí. Aplikace od Fortuny toho ale umí mnohem více. Úsporu času vám zajistí tzv. rychlosázka. Stačí, když chvíli přidržíte prst na kurzu, který chcete vsadit a otevře se vám okno s připraveným tiketem, kde pouze doplníte částku, ze níž chcete vsadit. Ideální řešení pro sólo sázky. Snadnější a rychlejší už to být nemůže.

Abyste byli vždy v obraze, můžete si v nastavení aplikace povolit notifikace. Takto si můžete nastavit zasílání oznámení o vyhodnocení tiketů, novinkách, soutěžích a bonusech. Rovněž je možné si nastavit časový interval, kdy vás notifikace nebudou rušit.

V nastavení aplikace naleznete také funkci „Skenovat tiket“, díky níž si za pomocí fotoaparátu můžete zkontrolovat tiket podaný na pobočce.

Všechny benefity pohromadě najdete v hlavním menu v záložce „O aplikaci“, kde kliknete na „Úvodní průvodce“.

Aplikace Fortuny je plná skvělých funkcionalit  Aplikace Fortuny je plná skvělých funkcionalit  Aplikace Fortuny je plná skvělých funkcionalit  Aplikace Fortuny je plná skvělých funkcionalit

Přihlášení do aplikace

Přihlašovací údaje pro mobilní appku jsou pochopitelně stejné jako ty, kterými se přihlašujete do svého účtu na webu.

Pokud máte na svém telefonu čtečku prstů, máte možnost nastavit urychlené přihlašování pomocí otisku. Další možností je přihlášení pomocí Face ID, tedy skenem obličeje. Své přihlašovací údaje si v nastavení aplikace můžete také uložit, takže se nebudete muset pokaždé přihlašovat, ale po otevření aplikace budete automaticky přihlášení.

Fortuna myslí na všechny

Máte operační systém Windows nebo neradi používáte aplikace? V tom případě stačí na vašem mobilu navštívit mobilní web www.gm.ifortuna.cz a budete se cítit stejně komfortně jako na standardním PC.

Tvůrci mysleli také na uživatele iPadů. Aplikace je optimalizována pro maximální využití plochy. To využijí rovněž uživatelé mobilů, kteří chtějí sledovat nějaký live stream.