2 min čtení

Chcete podpořit české fotbalisty ve Švédsku? Zítra začne předprodej vstupenekRoman Mráz

Autor
Roman Mráz

čas 22. 02. 2022Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

90 %

1Bet

Oblíbená sázková kancelář s bonusem 2 500 Kč ❤️ pro nové sázkaře

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

85 %

LibraBet

Mnoho skvělých promoakcí ❤️ a vstupní bonus ve výši 100 € 🎁

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

80 %

1xBit

Kryptoměnová sázková kancelář s obřím vstupním bonusem 🎁 ve výši 7 BTC❗

Přejít na web

Českou fotbalovou reprezentaci čeká za měsíc ve Švédsku klíčové utkání v baráži o Mistrovství světa 2022 v Kataru. Fanoušci, kteří budou chtít podpořit české fotbalisty přímo na stadionu v Solně, si mohou zajistit vstupenky již zítra 23. února od 12:00.

Vstupenky lze zakoupit pouze online

Vstupenky na barážové utkání proti Švédsku budou k dispozici jen přes internetový portál www.vstupenkyfotbal.cz. Jejich předprodej začne 23. února od 12:00 a skončí 18. března, nebo ve chvíli, kdy budou vyprodané. Na stadionu v Solně, kde se bude baráž hrát, už fanoušek lístky oficiálně nekoupí.

Cena vstupenek pro české fanoušky je 1 100 kč a limit je maximálně čtyři vstupenky pro jednoho kupujícího. Lístky by českým fotbalovým příznivcům měli přijít do pěti dnů od uhrazení částky. 

zdroj: wikimedia.org

Friends Arena je moderním stánkem

Barážové utkání proti Švédsku se bude hrát 24. března od 20:45 ve víceúčelové Friends Arena v Solně, ležící nedaleko Stockholmu. Arena byla postavena v roce 2012 a náklady na její výstavbu dosáhly zhruba 300 mil. euro. Friends Arena je domovským stadionem pro fotbalový celek tým AIK Stockholm i švédskou fotbalovou reprezentaci. Kapacita arény je při fotbalových zápasech 50 653 diváků, na koncerty se může přijít podívat ještě o 15 tisíc návštevníků více.

Pokud v tomto utkání česká fotbalová reprezentace uspěje, postoupí do finále baráže proti lepšímu z dvojice Rusko - Polsko. I v tomto případě by se hrálo pouze jedno střetnutí a čeští fotbalisté by opět museli vycestovat ven. Posledním MS na kterém se česká fotbalová reprezentace ukázala, bylo MS v Německu v roce 2006. Tehdy skončilo Česko pod vedením Karla Brücknera už v základní skupině.