3 min čtení

Chance přihlášení – na webu, v aplikaciLuboš Přibyl

Autor
Luboš Přibyl

čas 30. 04. 2022Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

90 %

Chance

Chance sázková kancelář | 2 000 Kč bonus ❤️ pro nové sázkaře + 200 Kč na ruku

Přejít na web

Zjistěte vše, co potřebujete o přihlašování do populární české sázkové kanceláře Chance (recenze zde). Najdete zde vše o přihlášení na webu i v mobilní aplikaci.

Plnohodnotná registrace

Předpokladem úspěšného přihlášení k vašemu sázkařskému účtu, ať už na webu nebo v aplikaci, je dokončená registrace. Pokud jste si dosud účet u Chance nezřídili, je nejvyšší čas! Za úspěšnou registraci dostanete 200 Kč zdarma a k prvnímu vkladu můžete navíc získat vstupní bonus ve výši až 2 000 Kč!

200 Kč za registraci u Chance zdarma

Založení účtu u Chance je velmi jednoduché a rychlé. V registračním formuláři vyplníte osobní údaje jako jméno, datum narození, číslo mobilu a email. Následuje ověření emailu (kliknete na odkaz, který vám přijde) a telefonu (smskou vám přijde heslo pro přihlášení). Po prvním přihlášení si zvolíte nové heslo, pod nímž se budete přihlašovat. Kromě nového hesla si nastavíte také přezdívku, pod níž chcete vystupovat. V tento moment je aktivní tzv. dočasné konto

Po založení dočasného konta následuje druhý krok, v němž musíte ověřit svou identitu a plně aktivovat svůj účet, díky čemuž budete moct využívat všechny výhody a také obdržíte 200 Kč zdarma za dokončení registrace. 

Dokončení registrace můžete provést dvěma způsoby. Tím rychlejším je ověření identity pomocí internet bankingu (lze využít pro Air bank, KB, ČSOB, Česká Spořitelna, Equa bank a MONETA). Po kliknutí na logo vaší banky budete přesměrováni do internetového bankovnictví. Chance si tak ověří vaši identitu a dokončí registraci. Vše je velmi intuitivní. V případě, že nevyužíváte internet banking, nevyhnete se cestě na pobočku, kde vám s dokončením registrace pomůže obsluha.

Přihlašování na webu www.chance.cz

Pokud k sázení využíváte počítač, budete se přihlašovat na klasickém webovém rozhraní Chance na stránkách www.chance.cz. K přihlášení účtu slouží dvě pole vpravo nahoře, do nichž vyplňujete svůj e-mail, se kterým jste se registrovali a zvolené heslo.

Přihlášení k účtu u Chance

Na webu se přihlašujete vpravo nahoře

Co dělat, když náhodou zapomenete heslo? Vpravo nahoře nad poli pro přihlášení kliknete na „Zapomenuté heslo“ a po zadání vašeho registračního e-mailu a telefonního čísla vám bude na e-mail zaslán odkaz pro změnu vašeho hesla.

Přihlašování v mobilní verzi webu na www.m.chance.cz

V případě, že chcete nebo zrovna potřebujete vsadit z mobilu a nemáte staženou mobilní aplikaci, můžete využít mobilní verzi webových stránek, která je na adrese www.m.chance.cz. Přihlášení najdete opět vpravo nahoře.

Nemějte strach, že budete v mobilní verzi o něco ochuzeni. To určitě nehrozí. Najdete zde vše, co na klasické desktopové verzi.

Mobilní aplikace od Chance

V případě, že pro sázení používáte převážně váš mobilní telefon, je nejlepší variantou mobilní aplikace Chance. Jejími největšími výhodami jsou rychlost, přehlednost a funkčnost.

Díky mobilní aplikaci můžete svou sázku podat v podstatě kdykoli a kdekoli během několika málo vteřin. Mobilní telefon dnes u sebe nosíme všichni téměř všude, takže nám aplikace velmi zjednodušuje život. Oproti plné desktopové verzi není nijak osekaná, takže v ní najdete vše, co na webu.

V případě, že používáte zařízení s operačním systémem iOS stačí navštívit App Store a appku jednoduše nainstalovat.

U Androidů je situace o trochu zdlouhavější, protože aplikaci v Google Play nenajdete. Žádných složitostí se ale bát nemusíte. Majitelé Androidů mají v podstatě dvě možnosti.

  • Stáhnout aplikaci přímo ze stránky https://m.chance.cz/mobil
  • Naskenovat QR kód do telefonu na stránce https://www.chance.cz/mobil   

Přihlašovací údaje pro mobilní appku jsou pochopitelně stejné jako ty, kterými se přihlašujete do svého účtu na webu.

Pokud máte na svém telefonu čtečku prstů, máte možnost nastavit urychlené přihlašování pomocí otisku. Své přihlašovací údaje si v nastavení aplikace můžete také uložit, takže se nebudete muset pokaždé přihlašovat, ale po otevření aplikace budete automaticky přihlášení.