3 min čtení

Betano Mise: Finále NHL (od 17. 6. 2022)Luboš Přibyl

Autor
Luboš Přibyl

čas 20. 06. 2022Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

95 %

Betano

Betano sázková kancelář | 3 000 Kč bonus ❤️ pro nové sázkaře

Přejít na web

O podstatě promoakcí zvaných Mise, které probíhají u sázkové kanceláře Betano, jsme vás již informovali v tomto článku, nyní vám přinášíme info o aktuální Misi, která se váže k finále letošního ročníku NHL. Vsaďte si a získejte 50 % z vaší vsazené částky ve sázky zdarma zpět!

MISE: Velké hokejové finále – sázka zdarma až 500 Kč

Abyste získali sázku zdarma, musíte splnit následující podmínky:

 1. Podejte SÓLO sázku na zápas finále NHL 2022 
 2. Kurz musí být vyšší než 1.64
 3. Minimální sázka je 200 Kč
 4. Tato Mise bude platná pro každý jednotlivý zápas finále, takže se nezapomeňte před každým zápasem znovu zapojit

Po vyhodnocení sázky vám Betano okamžitě připíše 50 % vaší sázky zpět ve formě sázky zdarma až do výše 500 Kč (při sázce 1 000 Kč). 

Betano Mise k finále NHL

Vezměte na vědomí, že: 

 • V Misích není povoleno používat Cash Out. Pokud byl Cash Out použit na jakoukoli sázku spojenou s Misí, tato Mise automaticky selže a všechny odměny (Sázka zdarma) budou zrušeny.
 • Tato nabídka platí POUZE pro zápasy finále NHL hrané od 21. 6. 2022.
 • K této Misi se bude možno připojit do 21. 6. do 01:55 ráno.
 • Sázka zdarma bude připsána na účet ve chvíli, kdy budou sázky vyhodnoceny a její platnost je 72 hodin od připsání. 
 • Jakékoliv tipy obsahující výběry „Sudý“ a/nebo „Lichý“ nebudou počítány k sázkovým požadavkům Mise.
 • Zrušené a anulované sázky nebo sázky na zrušené zápasy, na účastníky, kteří se nakonec události nezúčastnili, nebo na události, které byly z jakéhokoli důvodu vyhodnoceny kurzem 1,00, nesplňují podmínky Mise. V takovém případě nelze misi dokončit, dokud není uzavřena nová sázka, která splňuje požadavky nabídky.
 • Sázky na protichůdné výsledky nesplňují podmínky Mise. 
 • Společnost Kaizen si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky nabídky nebo ji bez vysvětlení odvolat, a to oznámením účastníkům prostřednictvím aplikace nebo jinou formou, kterou určí společnost Kaizen, jakož i zrušit/odvolat odměny připsané zákazníkům a/nebo zisky z nich plynoucí, a to z důvodu technické nebo jiné chyby.
 • Aby byla Mise považována za splněnou a odměna za ni připsána, musí být všechny podmínky Mise splněny ve stanoveném časovém rámci. Způsob účasti na misi podléhá výhradnímu a absolutnímu uvážení společnosti Kaizen a bude zveřejněn v podmínkách každé Mise. Sázka je považována za součást Mise, když je uzavřena nebo vypořádána. Přesný čas účasti sázky v misi je čas, kdy je tato sázka uložena do centrálního systému Kaizen.  
 • Účast na nabídce misií je nepovinná. Pro zajištění účasti na misi musí uživatel kliknout na tlačítko „Chci se zúčastnit“ v informačním okně každé Mise. Dostupné Mise každého účtu se zobrazí v části Mise v uživatelském účtu.
 • Platí herní plán Kaizen, Obchodní podmínky, bonusové podmínky a pravidla sázení. Kurzové sázky Mise nejsou hazardní hrou ve smyslu zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů.

Vstupní bonus u sázkové kanceláře Betano

Pokud vás některá z nabídek zaujala, tak neváhejte a založte si účet ještě teď. Registrace zabere jen pár minut a je intuitivní. Za ověření účtu navíc dostanete 300 Kč sázku zdarma a 50 volných zatočení v onlice casinu.