World Electronic Sports Games – Informace, Program, Kurzy | CS:GO, Dota 2, Starcraft II

WESG, neboli World Electronic Sports Games je speciální esport akce, které se každoročně účastní týmy a hráči z celého světa. Na turnaji je zastoupeno okolo 125 zemí a ve dnech 13. až 18. března se v čínském městě Haikou bude hrát o celkem 5 500 000 amerických dolarů. 

CS:GO | 1 500 000 $ prize pool

V Counter Strike: Global Offensive nás čeká souboj týmů nejrůznějších kvalit. Na turnaji se ukáže například jeden z nejsilnějších týmů, SK Gaming, ale také týmy hluboko pod úrovní světové špičky, se kterými by si poradil i leckterý tým z česko-slovenské scény. Týmy jako Alpha Red, subtLe nebo B.O.O.T-d[S] jsou týmy, které jsou odsuzovány coby absolutní outsideři celého eventu. Velmi silnými soupeři se můžou ukázat i národní mixy jako třeba Team Russia, Team Ukraine či Team Belgium. Kompletní seznam týmů i sestavy najdete zde.

Tipy: SK Gaming vs BIG, MVP PK vs. subtLe

Dota 2 | 1 500 000 $ prize pool

V Dotě 2 nás čeká podobně jako v CS:GO souboj týmů, které jsou nejrůzněji namixované a různě silné. Na turnaji bude asi největším favoritem ruský mix Team Russia. Velmi dobrou šanci na úspěch mají ale i třeba Team Germany, Peru a nebo EHOME. Podrobné sestavy najdete zde.

Team Russia vs. Team Peru

Starcraft II | 1 500 000 $ prize pool

Hra Starcraft II je doménou hlavně Jihokorejců. Na největšího favorita tohoto turnaje se pasuje Classic, ale nesmíme opomínat ani třeba Kanaďanku Scarlett či Fin Serral. Jak však celý turnaj dopadne ukáže jen čas. Seznam účastníků najdete zde.

HuT vs. Strike, XiGua vs. NightEnD

 

 

Hodnocení z pohledu autora
Datum hodnocení
Sportovní událost
WESG
Naše hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.