Sázková kancelář VictoriaTip

Sázková kancelář VictoriaTip
Sázení na internetu je možné u VictiriaTip

VictoriaTip je česká sázková kancelář, která se zaměřuje hlavně na sportovní kurzové sázení. V její nabídce se někdy objeví i sázky na společenské události a sázky z ekonomické oblasti. V rámci kurzové sportovní nabídky se nejčastěji uzavírají sázky na fotbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, házenou, baseball, ragby, šipky a motoristické sporty. VictoriaTip samozřejmě nabízí také sázení přes internet.

VictoriaTip kursové sázení novinky!

Vlastníci a provozovatelé sázkové kanceláře se nejspíše rozhodli rozhýbat vody českého internetového sázení a zaujmout na tomto trhu silnější pozici. Nemohli jsme si nevšimnout čím dál častěji se vyskytujících reklam upozorňujících na tuto společnost. VictoriaTip však především začala nabízet mezi českými provozovateli bezkonkurenční vstupní bonus 10 000 Kč!! Zvláště po té, co nejsilnější konkurenční hráči obdobné tipy bonusů snížili z 10 tis kč na 5 tis., resp z 5 tis. kč na 3 tis., je tato nabídka pro nové hráče bezkonkurenčně nejvyšší. Doporučujeme se zaregistrovat co nejdříve, protože časem opět určitě dojde ke snížení výše i lukrativnosti.

VictoriaTip registrační bonus

Pokud se ihned zrovna necítíte na vklad, VictoriaTip vám i bez ohledu na to nadělí 250 Kč pouze za registraci. Všechno si krásně vyzkoušíte a projdete a teprve až potom se rozhodnete jako výši prvního vkladu na svůj sázecí účet zvolíte.

250 Kč

 

VictoriaTip bonus 10 000 Kč

Victoria Tip vstupní bonus a podmínky

Podmínky jsou velmi férové. Osobně bych doporučil vložit plnou výši bonusu 10 000 Kč, aby tak bylo zajištěno připsání této plné výše do vašeho bonusového konta. Není totiž co ztratit – přepisování bonusu na reálné peníze podléhá opravdu přívětivým podmínkám: První část bonusu (1/5 = až 2000 Kč) je přepsána již po splnění odpovídající části požadováného obratu. Celkově se výše bonusu musí prosázet desetkrát. Pro vyplacení jisté části není však třeba tuto sumu otočit celou naráz, to by mohlo být celkem zrádné. Vyplatí se prvních 20 % – 2000 Kč, potom dalších 30% – 3000 Kč a ve třetí fázi zbylých 50% – 5000 Kč. Denně se maximálně započítává 2500 Kč, i tak ale na svou první bonusovou část můžete dosáhnout za pouhých 8 dní! (8 x 2500 Kč = 20 000 Kč (20%) jako požadovaná výše pro vyplacení první části bonusu.

Výplata bonusu u VictoriaTip

 

Pokud sázíte pravidelně a sedíte u toho tak jako já každý den :), pak vám celý bonus 10 000 Kč může být vyplacen již po krásných čtyřiceti dnech! (40 x 2500 Kč = 100 000 Kč jako požadovaná výše obratu pro vyplacení celého bonusu) Velmi lákavé.

 

Registrace do sázkové kanceláře VictoriaTip

Od Ledna 2005 je společnost součástí holdingu WOTAN INVEST a.s., což je samo o sobě známkou stability a silného finančního zázemí. VictoriaTip tedy paří mezi české sázkové kanceláře s dlouholetou tradicí a na území České republiky má téměř 300 poboček.

VictoriatipZaložit si účet

VictoriaTip kurzová nabídka

Nejvíce se VictoriaTip zaměřuje na evropské národní ligy a fotbalovou Ligu mistrů. V roce 2015 společnost uzavřela spolupráci s fotbalovým klubem Victoria Plzeň.

Uvodní stránka sázkové kanceláře VictoriaTip

Výjimečností je spuštění videoplatformy a provozování Victoria TV, kde můžete sledovat různá sázkařská doporučení a samozřejmě také rozhovory a reportáže ze sportovní branže. Ohledně sportovní nabídky se sázková kancelář více věnuje ještě tenisu a hokeji.

Victoriatip10 000 Kč

 

Mobilní sázení u VictoriaTip. Nová Mobilní Aplikace!

Mobilní aplikace VictoriaTip považuji za  velmi užitečného pomocníka. Provedení se totiž opravdu zdařilo, a tak si i na mobilu můžete dopřát stejného pohodlí, jako byste seděli u svého počítače.
Nová mobilní aplikace

 

Mobilní aplikace VictoriaTip

 

Aplikace je svižná, moderní a jednoduše přehledná. Největší inovace pocítíte hlavně při filtrování zápasů, byly odstraněny zbývající chyby a tvůrci také přidali některé další funkce. Všechny vymoženosti předchozí verze zůstávají, takže pořád máme z mobilu přístup ke kompletní kurzové nabídce, live sázkám, nebo promo akcím – LIVE Masters Series a další.

 

VictoriaTip kurzová nabídka v mobilu

 

Stažení mobilní aplikace VictoriaTip

Appka je samozřejmě dostupná pro mobilní platformy Android i iOS. Stáhnete jednoduše přes stránky sázkové kanceláře VicToria Tip.

 

 

Registrace do VictoriaTip

Do připraveného online formuláře vyplníte základní osobní údaje, včetně zvoleného uživatelského jména. Po odeslání formuláře vám přijde email s potvrzovacím linkem. Po kliknutí na tento link vám vzápětí přijde SMS s přihlašovacím heslem. Rovněž se vám zobrazí mapa, na které si snadno najdete nejbližší pobočku, kde registraci dokončíte. Tento poslední krok musí být proveden nejpozději do sedmi dnů od internetové registrace.

Registrace do sázkové kanceláře VictoriaTip

 

Victoria tip platební metody a možnosti vkladu

Kromě všeobecně známých metod vkladů platebními kartami a klasickým převodem z bankovního účtu, jsou v nabídce i zrychlené expresní převody, které vám zajistí přesun peněz ihned v reálném čase. Tento výborný transakční způsob nestojí nic navíc a nabízí jej čím dál více bank: ČSOB, ERA, Poštovní spořitelna, česká spořitelna, Komerční banka, Mbank, Reifeissen, FIO, GE Moneybank.

 

Výběr peněz z VictoriaTip účtu

Peníze z účtu u VictoriaTip lze vybírat převodem do vlastní banky nebo osobně na pobočce. Bankovní účet musíte nejdříve zaregistrovat jakýmkoliv převodem směrem na sázecí účet – nesmí se však jednat o některou ze zrychlených plateb, jak jsou popsány v kapitole o vkladech, zmíněný druh transakce totiž zprostředkovává třetí strana a vaše potřebné údaje se tak v provozovateli ani nedostanou.

Pro své peníze si můžete i osobně zajít na některou z poboček, stačí si ji před tím zvolit v menu svého účtu společně s vyplněním požadované výše výběru. Maximum je však pouze 5000 Kč a lze provést 2 výběry za den.

 

Možnosti výběru peněz

 

VictoriaTip hodnocení

Velmi sympaticky nastartovaná česká sázková kancelář s elánem zvyšovat tempo a dotahovat se na lídry místního trhu. Zejména vstupní bonus 10 000 Kč pro nové hráče je největším pozitivním překvapením. I pokud budete na stránce sázet dlouhodoběji, čeká na vás řada dalších soutěží a žebříčků o peněžní o hodnotné ceny v čele se Škoda Superb!

Rozsah vypsaných příležitostí bych si představoval přece jen mnohdy širší, zejména u live sázek jsou někdy nabízeny pouze základní možnosti, věřím však, že pokud provozovatelé udrží své nové tempo, brzy i tyto oblasti doladí.

 

 

Jak byste ohodnotili tento produkt?
Naše hodnocení
1star1star1star1star1star
Vaše hodnocení
5 based on 7 votes
Název
VictoriaTip
Odvětví
Sázková kancelář