Verifikace Tipů

Ověřené tipy na sportovní zápasy

Verifikace tipů znamená nezávislé ověřování třetí stranou. Sleduje se Tip, vklad a kurz. U sázek, které jednotliví tipeři vkládají, se ověřuje hlavně dostupnost kurzu – to znamená, v okamžiku, kdy je tip vložen, jestli i my pak daný tip můžeme vsadit za stejný kurz.  Tento fakt je absolutně nejdůležitější, protože pokud se nějaký zdroj bude chlubit krásnou úspěšností, ale nebude možné jeho zápasy sázet za přibližně stejné vysoké kurzy, pak jeho výsledků nikdy nedosáhnete a nejspíš se budeme plácat někde kolem nuly.

Tuto skutečnost nazýváme jako vsaditelnost tipů. Do tohoto soudku bych přidal i výběr sázkových kanceláří, protože mnohdy se plusové statistiky nahánějí na bookmakerech, kteří jsou pro české sázkaře nedostupné (např. Bet365)

Celý princip verifikace sázek pak spočívá v tom, že v ideálním případě zdroj svůj tip pouze vloží a nic víc dělat nemůže – nijak jej dál upravovat, měnit výši kurzu čí vkladu. Nezávislá třetí strana pak kontroluje správnost zadaných údajů, vyhodnocuje tipy i vede statistiky pro všechny zaregistrované tipovací servisy – jen tak může být zajištěna nezávislá spolehlivost.

 

Ověřené statistiky sportovních tipů

Velmi důležitou funkcí verifikace tipů je zveřejňování ověřených statistik. Stručně můžeme říci, že pokud jste se rozhodli najít placený tipovací servis, ověřené a dlouhodobé výsledky jsou zaručenou cestou.

Sázková kancelář Chance a její počáteční bonus

Hodnocení verifikačních portálů

Situace v oblasti placených tipů došla tak daleko, že je třeba hodnotit i ty, kteří hodnotí a verifikují :-/

Něktré verifikační portály jsou totiž dílem přímo některých podvodných servisů.

 

Přispějte zkušenostmi a názory na:

 

Domů Forum Tipy a Analýzy

Fórum obsahuje 3 témata a 5 odpovědí, a naposledy bylo aktualizované uživatelem  Martin před 2 měsíců, 3 týdnů.

Prohlížíte si 4 témata - 1 až 4 (z 4 celkem)
Prohlížíte si 4 témata - 1 až 4 (z 4 celkem)
Vytvořit nové téma ve fóru “Tipy a Analýzy”
Informace o Vás: