Sportmarket

Sportmarket patří mezi takzvané brokery. Broker pod sebou sdružuje více různých bookmakerů, u kterých tak můžeme sázet v rámci jednoho účtu vytvořeného právě u daného brokera.

S brokerem Sportmarket lze sázet u těchto sázkových kanceláří: PINNACLE, IBCbet, BetISN, SBOBet, ga288, mmm, MatchBook (exchange). Limity pro jednotlivé sázky odpovídají limitům, které bookmakeři stanovují přímo na svých stránkách, nejsou tedy nižší.

 

Sportmarket kurová nabídka

 

Založení účtu

Svůj účet si založíte velmi podobně jako u klasické sázkové kanceláře. Vyplníte své pravdivé údaje, a kliknutím na link ve zprávě, která vám příjde, potvrdíme svoji emailovou adresu.

 

Sportmarket registrace

Vklad peněz na Sportmarket účet

 

Peníze na Sportmarket převedete stejně, jako byste vkládal na jakoukoliv jinou stránku – po založení účtu kliknete na „deposit“, vyberete  SKRILL nebo NETELLER, zvolíte částku a pak už jste přesměrován na přihlášení do Skrill, kde platbu potvrdíte.

 

Sportmarket se zaměřuje na „pořádnější“ hráče, takže minimální deposit je 250 Eur.
Počítejte také s poplatkem 1% z částky. Sportmarket si tím kryje své náklady za tento převod, protože se nejedná o sázkovou kancelář a jejich příjmy nejsou zdaleka tak vysoké, mají totiž jen nějaké mizivé procenta z obratů…

 

 

 

Převod na sázecí konto

Po provedení vkladu se vám peníze připíší na hlavni „Main“ konto. k sázení je však třeba ještě provést převod na sázecí „PRO“ konto – tzv. transfer.

Na obrázku je znázorněný opačný převod, tedy převod ze sázecího konta „PRO“ na konto „Main“

Druhá znázorněná možnost na obrázku „User Transfer“ umožňuje také převody mezi jednotlivými uživateli, jistě vítané!

 

Kurzová nabídka

Nabídka kurzů odpovídá nabídkám bookmakerů, kteří konkrétní trhy vypisují a nabízejí. U sportmarketu si vsadíte i speciálnější sázky typu BTS (both teams to score), počty rohů, nebo třeba celkový počet gamů v prvním setu.

V celkové nabídce pak nechybí ani sázení na Box či zápasy MMA!

 

Nabídka kurzů Sportmarket

 

 

Výběr peněz

Jak již bylo zmíněno, pro úplný výběr je třeba nejdříve udělat převod ze sázecího na hlavní konto, aby byly k dispozici pro manuální převod která vám zajistí jejich support. Pak na email jejich podpory jen jednoduše napíšete username, částku a měnu, kterou chcete vybrat a svůj SKRILL nebo NETELLER email. Na výběr si nechávají 24 hodin, ze zkušenosti ale vím, že to nebývá víc než 8.

 

Výhody sázení u Sportmarket

Sázení u více bookmakerů najednou z JEDNOHO účtu

Sázky jsou automaticky uzavírány za nejvyšší možný kurz

Vysoké limity na předzápasové i live sázky

Vyhrávající hráči nejsou NIKDY omezováni – brokerovi totiž nevadí, když vyhráváte 🙂

Služba je zcela zdarma

Pro větší sázkaře je možnost otevření zcela soukromého účtu

Vše se dá pohodlně provozovat i přes mobilní aplikaci