Sázkové poradenství BetClub

 

Edit 28.11. 2017: Od července je systém trvale v mínusu a při dávce cca 150 tipů za měsíc to již nelze považovat pouze na špatné období… Tento systém proto momentálně nedoporučujeme a budeme dál monitorovat další průběh.

Sami provozovatelé dnes vydali prohlášení o změně strategie, což mluví samo za sebe… Chtějí se více zaměřit na kvalitu než na kvantitu – jedině dobře.

Osobně bych jim dal dva tři měsíce a počkal co z jejich nového přístupu vyleze. Věřím, že pak přijde i pokora a třeba i snížení předplatného.

 

 

 

Velmi spolehlivý a ověřený systém, který na českém sázkářském poli působí již téměř tři roky – od února 2015.

Sázkové poradenství recenze

Převážnou část svých tipů mají prematch, tipy většinou posílají dostatečně dlouho dopředu, 30 minut až několik hodin, někdy dokonce i den dopředu, takže máme dostatek času vše pohodlně vsadit. Před několika měsíci zavedli i LIVE TIPY, uvidíme, jak se jim v této oblasti povede, zatím se i tady jejich tipy jeví jako hodnotné.

 

Dlouhodobě spolehlivý tiperský servis 

Jejich základní strategií je samozřejmě hledání hodnotných plusových (value) kurzů, tedy kurzů vyšších, než reálná pravděpodobnost, že konkrétní příležitost vyhraje. Jinými slovy, jsou vždy o krok napřed před sázkovými kancelářemi 😉 Rozhodně vás tato férová parta nebude lákat na pouze výherní zápasy, nebo zaručené astronomické zisky během pár dnů. Vše stojí na dlouhodobosti a jejich statistiky jistě mluví samy za sebe – 630 JEDNOTEK PLUS, při nenáročné sázce 2000 Kč na jednotku byste s nimi vydělali již více než jeden a čtvrt milionu korun! TO se během tří let celkem dá, co říkáte? B-)

Skvělé zprávy pokračují! Všechny tipy tohoto systému se dají sázet na českých sázkových kancelářích CHANCE a TIPSPORT. To ale není všechno….

Sázková kancelář Chance a její počáteční bonus

Kliknutím na obrázek aktivuješ bonus 200 Kč u sázkové kanceláře Chance! Good Luck!

U spousty tipů se dají najít kurzy vyšší než ty, které posílají a my tak můžeme dosahovat ještě mnohem vyšších zisků, než ukazují zmiňované statistiky! Doporučuji kurzy jejich tipů kontrolovat také u Zahraničních sázkových kanceláří, nebo u dalších Českých sázkových kanceláří, např. VictoriaTip nebo MAXITIP.

Sazkoveporadenstvi se zaměřuje nejvíce na fotbal, české ligy, Liga mistrů a Evropská liga a také sázky na některé další, převážně nižší evropské soutěže. Velmi zajímavé mi připadá zaměření na zimní sporty, kde, jak sami říkají, mívají pravidelně vysokou úspěšnost.

 

Svým členům nabízejí samozřejmě i poradenství, čili veškerou pomoc při vsázení, od základů až po samotné sázky. Věříme, že sazkoveporadenstvi.cz bude skvěle pokračovat i nadále. Někteří by si je na Facebooku mohli pamatovat právě pod názvem Sázkové poradenství, ale Facebook jim bohužel stránku zrušil, tak se přejmenovali na SP BetClub.

Hodnocení z pohledu autora
Datum hodnocení
Naše hodnocení
51star1star1star1star1star