Chance soutěž: Miliony na sněhu!

Sázková kancelář CHANCE si pro své fanoušky přichystala novou velkou soutěž, která bude souviset se zimními olympijskými hrami na ZOH 2018 Pchjongčchangu.

Obrovská soutěž od CHANCE, toho se musíte zúčastni!

Soutěž Miliony na sněhu je tu!

 

Základní informace o soutěži Miliony na sněhu!

Zatímco sportovní hvězdy zabojují v Jižní Koreji o medaile, největší sázkařskou komunitu zasypou Miliony na sněhu. Konkrétně 2 000 000 Kč na sázení! O co jde? Tipujte do 25. února umístění účastníků v konkrétních závodech a výsledky hokejových zápasů v Pchjongčchangu a urvěte pro sebe co největší podíl z dvoumilionové dotace. Celkový vítěz získá 100 000! Podmínka účasti? Jediná. Novou soutěž si zahrajete, jen pokud máte aktualizované údaje.

Vyhrát soutěž!

První hrací dny soutěže Miliony na sněhu!

Hned první dva hrací dny přinesou spoustu zajímavé akce. V tom úplně prvním čeká hlavně sprint biatlonistek s Veronikou Vítkovou, Evou Puskarčíkovou či Laurou Dahlmaierovou. Martina Sáblíková bude mít na tříkilometrové trati první pokus na to, aby získala šestou medaili. Druhý den bude ve znamení nejkratšího biatlonového závodu mužů, lyžaře čeká sjezd. Hokejová část milionů na sněhu bude v první fázi výhradně ve znamení ženského turnaje.

Základní pravidla k soutěži Miliony na sněhu!

Vsázejte na Olympiádu a buďte v hlavním dění

Pchjongčchang je dějištěm letošní Zimní Olympiády

Soutěž Miliony na sněhu proběhne v 15 kolech. Každé kolo obsahuje dvě části: “Tipuj umístění“ a “Tipuj lední hokej“. První část tvoří tipy na intervalové umístění sportovců/týmů v určitých závodech a druhá tipy na výsledek vybraných hokejových utkání v základní hrací době (1 = domácí, 0 = remíza, 2 = hosté). U intervalových umístění prognózujete, ve kterém z pěti intervalů účastník závod dokončí. Za každý správný tip získáte bod do žebříčku.

Co musím udělat pro účast v soutěži Miliony na sněhu!

Velká šance u CHANCE být milionářem!

Budou čeští sportovci úspěšní? Tipněte si a vyhrajte u sázkové kanceláře CHANCE

V rámci daného kola musíte vyplnit kompletně obě části (“Tipuj umístění“ i “Tipuj lední hokej“) a přiřadit v každé z nich jednoho tzv. žolíka, jinak vám tipy nepůjdou odeslat. Za správný tip označený žolíkem získáte dvojnásobek bodů, tedy dva.

Do kdy posílat své tipy v soutěži Miliony na sněhu!

Své tipy můžete upravovat až do uzávěrky daného kola (tou je začátek příležitosti, která v daném kole startuje jako první). Ta se v průběhu soutěže může měnit. Uzávěrka prvního kola je 10. 2. v 8:15 hod. Druhé kolo můžete tipovat do 11. 2. do 3:00.

Jaké jsou ceny v soutěži Miliony na sněhu!

Chance rozdává milion korun

Komu by se nehodila hlavní výhra 100 000 Kč

Ceny? Bohaté. Celkem se hraje o 2 000 000 Kč na sázení! Sázející s nejvyšším součtem dosažených bodů získá 100 000 korun, druhá příčka má hodnotu 50 000 a za bronz obdržíte 30 000. Vedle odměny za celkové umístění oceníme i nejlépe tipujícího v každém z 15 kol, a to 50 000 korunami na sázení! V případě, že výherců bude více, cena se mezi ně rozdělí.

Vyhrát soutěž!

Jak se zapojit do soutěže Miliony na sněhu!

A jak se do soutěže Miliony na sněhu zapojíte? Jednoduše. Stačí se zde na webu přihlásit, v sekci soutěže kliknete na Miliony na sněhu a odešlete své tipy. Pro účast není potřeba splňovat žádné limity vkladů. Na stránce soutěže najdete vedle výsledků i bilanci vašich tipů a počet goldenů, které jste vyhráli. Soutěž je dostupná výhradně na webu. V nativní aplikaci naleznete odkaz na soutěžní stránku v soukromé zprávě (odkaz vás navede skrz prohlížeč přímo na soutěžní stránku, potom už stačí tipovat).

Vyhrát soutěž!

 

Hodnocení z pohledu autora
Datum hodnocení
Naše hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.