SmartWin

Začněte vydělávat sázením – To je jejich motto. A jak říkají, tak dělají, hned od samého začátku potvrzují kvalitu a kladná čísla. V lednu 2018 zařazují vyšší rychlost a jejich profit roste stále rychleji.

Tento zkušený tým několika tiperů se zaměřuje hlavně na fotbal a hokej. Jejich tipy vám budou posílat na mail, nebo do uzavřené facebookové skupiny. Tipy posílají tři až šest hodin před zápasem, takže je vždy dost času si všechny pohodlně vsadit.

U SmartWin si lehce vybere každý, protože nabízejí hned čtyři různé balíčky služeb, nebo lze koupit i všechny najednou za zvýhodněnou cenu.

 

 

SmartWin Tipy

 

Matched betting

Jedná se o formu bezrizikového sázení. Metoda využívá vstupní a opakované bonusy sázkových kanceláří. Základní bonusy (zejména vstupní) jsou uvedeny u nich na webu, zbytek bonusů (zejména opakovaných) dávají do fb uzavřené skupiny. Tyto bonusy šikovně přetvářejí v zisk, pomocí kalkulaček a návodů na jejich stránkách. Pokud se uživatel zaregistruje, dostane návod a pomocí této metody si vydělá minimálně 1 500 Kč.

 

Sure bets

Další forma bezrizikového sázení. Metoda využívá chyb sázkových kanceláří a pomocí speciálních kalkulaček a softwaru jsou tyto chyby přetvářeny v zisk. Klient dostane doporučení, jak sázet, aby nedocházelo k limitování jeho účtů, jelikož si to sázkové kanceláře hlídají.

 

Smart tips

Služba na klasické kurzové sázení. Tipy jsou vybírány jejich týmem. Všechny tipy jsou verifikovány na jejich stránkách a hlavně na blogabetu (https://smartwin.blogabet.com/).

Pokud se uživatel zaregistruje, dostane 14 dní free a když bude jejich stránku sdílet na fb přes jejich web, dostane dalších 14 dní zdarma.

Průměrný kurz tipů se pohybuje kolem 2,4. Minimální počet tipů je za měsíc 20. Tipy chodí opět na mail a do uzavřené fb skupiny.

 

World Experts

Pomocí expertů nahlídneš do profesionálního sázení. V rámci jednoho měsíce odebírají vždy minimálně 5 expertů (verifikovaných servisů), které přeposílají klientům. Servisy vykazují dlouhodobý zisk, v současné chvíli jich přeposílají 7. Tipy chodí na mail a do uzavřené fb skupiny.

 

Tento tipovací servis bych určitě doporučil, protože jeho úspěšnost je pravdivá a ověřená. Tipy posílají dostatečně dlouho dopředu a kurzy příliš nepadají.

Pokud budete jejich tipy sázet pouze u českých sázkových kanceláří, může se pravidelně stávat, že nebudete schopni sázet za nejvyšší kurzy a držet tak maximální efektivitu.

Abyste byli schopni sázet ty nejvyšší kurzy tohoto spolehlivého servisu, doporučujeme využívat tyto sázkové kanceláře:

 

BetOnline 

 

SportMarket

 

 

SBOBet

 

 

Hodnocení z pohledu autora
Datum hodnocení
Sportovní událost
SmartWin
Naše hodnocení
51star1star1star1star1star