Sázková kancelář SBOBet

Takzvaná asijská sázková kancelář = jako hlavní má kurzový formát AH -0,5 / + 0,5 tady asijský formát kurzu (druhý je 1X2). Evropský trojcestný formát 1X2 buď vůbec nevypisuje, nebo tyto možnosti nabízí s nižším payoutem.

Dostupná pro hráče z České republiky 🙂

SBOBet je zaměřený hlavně na fotbal, kde pokrývá opravdu mnoho včetně nižších lig a pohárů. Drtivou většinu z těchto zápasů jsou pak nabízeny i live, což jistě oceníme třeba u českých fotbalových juniorek, druhé ligy či poháru. TO je největší důvod si tuto sázkovou kancelář založit!

 

SBOBet live sázení na fotbal

 

 

 

Vzhledem k zaměření, nejvyšší limity sázek najdete právě u fotbalu. Bavíme se minimálně o 300EUR, ale klidně také 2000EUR.

Druhým nejsilnějším sportem je basket, limity stále poměrně vysoké. Bookmakera oceníme také u live sázení, protože nepraktikuje žádné zdlouhavé několikavteřinové schvalování, jako je tomu třeba u Tipsportu. Dají se zde tak chytat velmi zajímavé kurzy, když stihnete vsadit např. po ztrátě míče 😛

 

€ 200

 

Osobně si zde vsadím i nějaký tenis, ale nabídka ne vždy zahrnuje včechny handicapy. Někdy bookmaker zaspí na sázce na vítězství ML, nejčastěji tady ale procházím celkové počty gamů v prvním setu.

 

Vstupní bonus v sázkové kanceláři SBOBet

Jako většina sázkových kanceláří i SBOBet nabízí vstupní bonus. Při registraci a prvním vkladu můžete získat až 200 EUR!

 ref=

 

Vklady a výplaty

Lze používat platební kartu, ale jak už jsem několikrát zmiňoval, konverze měn vás přijdou zbytečně draho a transakce budou zdlouhavé. Zahraniční sázkové kanceláře mám propojené s internetovými peněženkami SKRILL nebo NETELLER. Vše je zdarma a ihned, dokonce i výběry probíhají během několika hodin.

 

Spokojenost, určitě doporučuji kurzové sázení v SBOBet

Velkou výhodou, je jasné stanovení limitů u každého sportu i jednotlivých sázek.

Jistě vám také chybí Bet365 a SBOBet jistě poslouží jako částečná náhrada, hlavně u fotbalu. Účet u tohoto online bookmakera mám přes pět let a stále na sebe 😀 Není tedy lepší potvrzení bezproblémovosti než dlouhodobá osobní zkušenost.

 

Mobilní sázení v SBOBet kanceláři

Provozovatelé mysleli také na sázení z mobilu, které je velmi svižné a jednoduše přehledné. Velmi užitečný pomocník když zrovna nedřepíte u svého PC a máte třeba zaplacený servis poskytující tipy live 😉

Hodnocení z pohledu autora
Datum hodnocení
Sportovní událost
Bookmaker
Naše hodnocení
41star1star1star1stargray