Sázková kancelář 5Dimes

Americká sázkovka s velmi jednoduchým designem a velmi širokou nabídkou specifických sázek u jednotlivých zápasů, o to větší šance, že si vyberete, pokud vám některé druhy sázek u běžných sázkových kanceláří chybí. Jestli však chcete sázet široké spektrum sportů a soutěží, určitě se vám bude tento bookmaker hodit. Když přijde řeč na vyhmatávání nejvyšších kurzů, či občasných kurzových ústřelů, vřele doporučuji, na poměry jim trvá opravdu dlouho než své kurzy upraví. Stránky jsou kompletně v angličtině.

 

Založení účtu

Účet si založíte samozřejmě online, během pár minut. Vyplníte jméno a příjmení, adresu a stát a svůj email, na který vám klasicky přijde ověřovací link. V dalším kroku je vám vygenerován kód, který pak slouží jako přihlašovací jméno. Heslo si zvolíte sami. Při příchodu na stránky se pak přihlašujete přiděleným kódem a svým zvoleným heslem.

5Dimes registrace

5Dimes bonus

Každý měsíc můžete vyhrát až 5000 USD cash přímo na účet, nebo stovky až tisíce  USD v tzv. free play.  Sázková kancelář momentálně vstupní bonus nenabízí…

Níže jsou uvedeny odměny za jednotlivé dosažené úrovně, podle toho, kolik úspěšných sázek po sobě dokážete nasbírat.

 

Vítězná série 5 výher bude odměněna $50 Free-Play.

Vítězná série 10 výher bude odměněna $500 Free-Play.

Vítězná série 15 výher bude odměněna $2000 Free-Play.

Vítězná série 25 výher bude odměněna $5000 CASH.

 

Navíc, bez ohledu  na to, které úrovně dosáhnete, nejlepší v každém měsíci dostává 1000 USD free play.

.

 

 

Kurzová nabídka

5Dimes je americká sázková kancelář, takže největší záběr a zaměření čekejte u NHL, NBA, NFL, Baseballu, NCAA basketballu i amerického fotbalu. U těchto sportů se tedy logicky můžete těžit na nejvyšší limity – několik tisíc USD! Na druhou stranu musím zdůraznit, že ani u dalších sportů jako fotbal, tenis, motorismu, nebo bojové sporty, nezůstává 5Dimes až tak pozadu.

 

Rozhodně nechybí sázky na počty gólů za poločasy i třetiny, dokonce i na specifické časové úseky, dále celkové počty gólů či bodů za týmy, kdo více apod. U tenisu zase běžně sázíme na spready (handicapy), nebo Over/Under (celkový počet gamů), přičemž většina nabídek formou roletky nabízí výběr z mnoha lajn, včetně asijské formy (např. O/U 4).

 

 

Vklad peněz na 5Dimes

Na tuto sázkovou kancelář lze momentálně vkládat pouze skrz BitCoin. Pro někoho možná omezení, pro mnohé zajímavá příležitost. Největší výhodu spatřuji v anonymitě, vaše transakce z výher nikdo neuvidí a nebude se ptát kde se vzaly…

Převod peněz na sázení se uskuteční během chvilky, než dojde ke schválení. Prostě stejně jako jakákoliv jiná bitcoinová transakce.

 

Hodnocení z pohledu autora
Datum hodnocení
Sportovní událost
Sázková kancelář 5Dimes
Naše hodnocení
41star1star1star1stargray