Plzeň jde bojovat o českou čest v Evropské lize

V prvním kole vyřazovací fáze narazí fotbalisté plzeňské Viktorie na Partizan Bělehrad. V tomto duelu půjde o postup do osmifinále Evropské ligy. Půjde také o body do českého koeficientu. Český celek se na utkání s Partizanem velice těžký a přeje si postoupit do osmifinále, kde by Viktorie mohla narazit na mnohem zvučnějšího soupeře.

Plzeňský obránce David Limberský k losu prvního kola vyřazovací části Evropské ligy.

„Není to sice až tak atraktivní los, ale zase je to hratelný soupeř. Cítíme všichni, že máme kvalitu a že šance na postup je velká,“ řekl plzeňský obránce David Limberský.

Bude David Limberský po bitvě s Partizanem spokojený?

David Limberský už pěknou řádku let patří k hlavním tahounům Plzně

Pavel Vrba k duelu s Partizanem

„Jak nám Partizan vylosovali, tak mě hned napadlo, že nás čeká soupeř, kterého nemůžeme vůbec podcenit. Fotbal v bývalé Jugoslávii byl vždycky fantastický,“ zdůraznil plzeňský kouč Pavel Vrba.

Pavel Vrba může být se svým návratem zatím spokojený

Pavel Vrba se vrátil do Plzně a hned začal dělat úspěchy

 

Jak jsou na tom oba celky ve svých ligách?

Narazí na sebe suverénní lídr české ligy proti druhému týmu tabulky v Srbsku. Partizan po 21 kolech ztrácí na Crvenu zvezdu devět bodů.

Plzeň je v letošní sezóně naprosto suverénní

Plzeňská Viktorka jasně vede českou HET LIGU!

 

Srbská liga a Partizan Bělehrad? to jde k sobě!

Srbský Partizan patří k tomu nejlepšímu v srbské lize

Představení Viktorie Plzeň

FC Viktoria Plzeň je profesionální český fotbalový klub sídlící v Plzni. V současné době hraje nejvyšší českou fotbalovou soutěž – HET ligu. Založen byl v roce 1911 pod názvem Sportovní klub Viktoria Plzeň a v roce 2011 oslavil 100 let existence. Během této doby několikrát změnil oficiální název, ale v roce 1993 se vrátil k přízvisku Viktoria. Vzhledem k úspěchům posledních let můžeme řadit klub mezi ty momentálně nejlepší v rámci České republiky.

Znak Plzně

Znak FC Viktoria Plzeň

 

Představení Partizanu Bělehrad

FK Partizan (Fudbalski klub Partizan) je tradiční klub srbské Jelen Superligy, sídlící ve městě Bělehrad. Byl založen roku 1945 pod názvem JSD Partizan Beograd. Hřištěm klubu je Stadion Partizana s kapacitou 32 887 diváků.

Partizan Bělehrad

Znak Partizanu Bělehrad

 

Živý přenos z utkání FC Viktoria Plzeň : Partizan Bělehrad

ČT2 bude hostit přímý přenos Evropské ligy

POZOR! Přímý přenos z Evropské ligy bude netradičně na ČT2!

Přímý přenos utkání prvního kole vyřazovací části Evropské ligy poběží na stanici ČT 2. Kdo se nebude chtít dívat na TV, může přijít na náš web, kde přenos také poběží.

Vsaďte si s námi na Evropskou Ligu!

První utkání se hraje na horké půdě srbského celku. My věříme tomu, že Plzeň venku neprohraje a proto dáváme tip 02 v kurzu 1.52. Na tuto událost dáváme 2000 Kč. Jdete do toho s námi?

Plzeň si odveze nadějný výsledek do odvety

Plzeň venku neprohraje

 

Hodnocení z pohledu autora
Datum hodnocení
Sportovní událost
Bitva Plzně o postup do osmifinále evropské ligy
Naše hodnocení
51star1star1star1star1star

2 komentáře

  1. 12.2.2018

    […] Stejně jako Liga mistrů tak i Evropská liga začne svojí jarní misi. A půjde opět o hodně. Nejen o tučné peníze v případě postupu, ale také o přímý postup do Ligy mistrů v nadcházejícím ročníků. Z českých účastníků zbyla v Evropské lize už jen pouze Plzeň. […]

  2. 24.2.2018

    […] zástupcem v pohárové Evropě zůstává na jaře Viktoria Plzeň, která přešla přes bělehradský Partizan. Pro osmifinále přisoudil los svěřencům Pavla Vrby tým z Portugalska – Sporting Lisabon. […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.