Sázková kancelář MaxiTip

Česká společnost provozující kurzové sázení na českém trhu. Společnost byla založena v roce 1998 v Přerově. Pobočky Maxitipu můžete najít po celé české republice, často jsou spojeny s pivnicí nebo hernou. Sázení je možné i přes službu Telekonto a konečně bylo spustěno sázení přes internet.

MaxiTip online sázení

Sázková kancelář MAXITIP se do startu online sázení opravdu obula pořádně! Provozovatelé, vlastníci a investoři se nejspíš rozhodli, že se chtějí dotáhnout na českou špičku ve svém oboru. Hned na první pohled jasně vidíme zaměření kanceláře MAXITIP – vítání jsou velcí hráči s vysokými sázkami, pro koho jiného by také byl určen bonus 100 000 Kč !? :-).

 

Maxitip bonusy

 

Bonus za vklad

Absolutně bezkonkurenční výše bonusu pro nově zaregistrované hráče! Bonus za vklad až do výše 100 000 Kč! Ano, vidíte dobře. Bonusová částka se klasicky odvíjí od prvního vkladu a odpovídá deseti procentům (10%; 1/10). Když například vložíte 10 000 Kč, na bonusové konto se připíše 1000 Kč. Chcete-li vyždímat maximální bonusový obnos, je třeba dát hlavy a peněženky dohromady. Poprvé jsem to také musel číst dvakrát 🙂 Na bonusovém kontu se vám objeví celých 100 000 Kč, je třeba však vložit milion.

 

Sázková kancelář MaxitipVstoupit

 

Snadné a rychlé získání bonusu

Asi všichni známe takzvaná protáčecí kritéria. Jedná se o podmínky, za kterých se aktivovaný bonus uvolňuje nebo přepisuje na reálné peníze možné pak vybrat. Sázky téměř vždy musí být alespoň s kurzem 2, každý den lze z požadovaného obratu ukrojit pouze malá část a celkový objem pro obrat se vypočítává jako X násobek získaného bonusu (nejčastěji 10x).

MAXI TIP je i zde úžasný! Musíte sice prosázet desetinásobek bonusu, který se vám připíše na bonusové konto, ale není daný žádný denní limit, takže teoreticky si svůj bonus můžete vybrat již tentýž den B-). Osobně za největší plus považuji to, že pro uvolňování bonusu se berou všechny sázky s kurzem nad 1,5! V podstatě všechny moje bety podávám s kurzy 1,7 – 2,4, takže se do této podmínky vlezou úplně všechny. V případě, že u online sázení nesedíte denně, na splnění podmínek pro bonus máte celý rok.

 

Bonus ihned použijete k sázení!

Se superlativy nekončíme. Na rozdíl od většiny sázkových kanceláří, kde váš bonus čeká někde skrytý, až uskutečníte určitý obrat, na MAXI TIPu se svým bonusem můžete ihned začít sázet! Po prvním vkladu se pro vás otevře také bonusové konto, na které se lze kliknutím přepnout a už sázíte s extra penězi, jež jste dostali navíc. V podstatě své bonusové peníze postupně protáčíte a uvolňujete za sázením za tytéž bonusové peníze 😉

Bonus za registraci

Pokud váháte s vkladem, nebo vám strýček ze Švýcar ještě nepotvrdil spoluúčast na této bombě, můžete si sázení na MAXI TIPu vyzkoušet za peníze, které dostanete prostě jen tak. Bonus za registraci v hodnotě 200 Kč je jistě příjemnou odměnou za cestu na jejich pobočku.

 

Pořádné limity jako důkaz cílení na velké hráče

Po založení účtu a vložení peněz můžete vesele začít testovat, jak moc vážně že to MAXITIP myslí s tím zaměřením na velké hráče a související vysoké limity. Moje dosavadní zkušenost vše pozitivní jen potvrzuje! Ze začátku vám vezmou a přijmou ihned prakticky cokoliv a na jakákoliv sport! Po nějakém čase přijde očekávané schvalování tiketů, ale i přes něj bezproblémově dál sázím za velké tisíce i malé desetitisíce na předzápasové i live sázky. Nemluvě o opakovaném sázení stejných příležitostí, skrz které se dostanete na ještě mnohem odvážnější vklady 😉

 

 

Sázková kancelář Maxitip

 

Vysoká kurzová hladina – payout

Dalším velkým vítaným vstřícným krokem je kurzová hladina v jaké jsou sázkové příležitosti vypsány. Zejména hlavní sázky dosahují payoutu až 98%!, což v poměrech českého online sázení naprosto vyniká! (payout 98%  v rovině odpovídá kurzům 1,95 – 1,95); Hlavními sázkami rozumíme ML (moneyline), čistá výhra konkrétního týmu nebo hráče bez handicapů. I ostatní sázky právě s handicapem, na celkové počty gólů, gamů, bodů, nebo například na vítězství prvního poločasu nebo setu můžeme podávat za stále poměrně velmi vysoké kurzy s payoutem přes 95%, při vyrovnaných kurzech odpovídající 1,9 – 1,9 a vyšší.

MaxiTip Live sázení

Pro sázení během zápasu platí opět samá pozitiva. Nabídka zápasů je více než uspokojivá, živě si vsadíte třeba i na tenisové ITF turnaje, fotbalové zápasy druhých lig Jižní Ameriky, nebo plážový i klasický volejbal mnoha soutěží.

Zejména u tenisu a fotbalu si opravdu přijdete na své, i pokud chcete víc, než jen sázet, kdo vyhraje, popřípadě s jakým handicapem. Alespoň u sledovanějších zápasů jsou vypsány všechny možné celkové počty gólů, bodů a gamů, jednotlivé časové úseky, poločasy a sety, ve kterých má co přesně kdy padnout. Další akce v podobě vyhraného fiftýnu nebo udělené žluté karty není výjimkou.

Přijímání tiketu trvá o něco déle, než jsme běžně zvyklí, pro mě je však důležité, že v drtivé většině nakonec dojde ke schválení 😉

Sázková kancelář MaxitipVstoupit

 

Kurzová nabídka MaxiTip

Kurzová nabídka toho obsahuje opravdu velmi mnoho, skoro nejvíce na českém trhu! Vždyť kde běžně najdete kurzy na druhou čilskou nebo druhou jihoafrickou fotbalovou ligu?  Z ostatních sportů, kromě všech notoricky známých jako tennis, hokej nebo basketbal, nechybí ani curling, kriket, lyžování, nebo motoristické sporty. V základním menu se mi líbí i možnosti rychlého výběru – dnešní nabídka, zítřejší nabídka, nebo vlastní nastavení času, např. zápasy v následujících 30 minut, 1 hodina, 3 hodiny atd.

Nastavenou vysokou laťku drží i nabídka sázkových příležitostí v rámci jednotlivých zápasů. Tradičně nejvíce možností k sázení bývá vypsáno na fotbalové zápasy. U MaxiTipu tomu není jinak. I u zápasů nižších soutěží, jako je třetí francouzská liga, si kromě vítěze a počtu gólů vsadíte i to, zda domácí nebo hosté dají gól, na jednotlivé poločasy, nebo na vítěze se sázkou bez remízy. U vyšších prestižních soutěží pak počty těchto příležitostí jdou do velkých desítek. Nechybí ani například sázky na počty gólů pro konkrétní tým, a to i za poločasy, nebo počty rohů a žlutých či červených karet.

 

 

 

 

MaxiTip Registrace

Na www stránkách MaxiTipu ZDE v pravém horním rohu obrazovky klikněte na „ZAREGISTRUJTE SE!“

 

MaxiTip registrace

 

Na vámi uvedené telefonní číslo vám přijde čtyřmístný kód, ten vepište do požadovaného políčka a žlutým tlačítkem opět potvrďte. Po tomto kroku máte svůj účet založen. Ve lhůtě třiceti dnů se pak musí dokončit úplná registrace – osobní návštěvou na kterékoliv pobočce potvrďte svoji identitu předložením platného osobního dokladu.

 

MaxiTip pobočky

Sázková kancelář na území ČR provozuje více než 350 aktivních poboček. Seznam Poboček MaxiTip najdete nahoře, v levé části stránky.

 

Maxi Tip mobilní aplikace

Mobilní aplikace od sázkové kanceláře MaxiTip je prostě perfektní!. Najdete zde samozřejmě kompletní nabídku kurzů. U live sázek se přidávají další nové vymoženosti –   sdílení tiketů nebo rychlá sázka. Fotbalové zápasy jsou v live módu navíc doplněny o statistiky a tracker.

Grafiky se aplikace tvůrcům opravdu povedla, k tomu reaguje rychle a když uvážím všechny ty funkce, které u konkurence nenajdete…. nezbývá než vyzkoušet 😉

 

 

Kontrola tiketu MaxiTip

Svůj Tiket si můžete zkontrolovat úplně jednoduše, políčko pro zadání čísla vašeho tiketu najdete vždy úplně dole v pravém rohu obrazovky

Kontrola Tiketu Maxitip

Jak úspěšně sázet?

Strategie sázení

Recenze dalších sázkovek zde:

Victoria Tip

Chance

Tipsport

Fortuna

Sazkabet

Startip

Jak byste ohodnotili tento produkt?
Naše hodnocení
1star1star1star1star1star
Vaše hodnocení
2.5 based on 20 votes
Název
MaxiTip
Odvětví
Sázková kancelář