Live sázení nově u VictoriaTip

Prohrává Váš skvělé hrající tým v poločase 0:1 a to přesto, že svého soupeře drtí na jeho vlastní polovině? U VictoriaTip.cz si v takovém případě můžete na svůj celek vsadit a pak už jen pohodlně sledovat, jak otáčí skóre. Obrovská nabídka 12 000 příležitostí na live sázky a 2000 bodů pro nové hráče jsou pádnými argumenty, proč začít právě u VictoriaTip.

Tisíce příležitostí denně

Fotbal, tenis, volejbal, házená, basketbal a mnohé další sporty nechybí v portfoliu sázkové kanceláře VictoriaTip. Sázkaři tak mohou každý den sázet na tisíce zápasů v nabídce. Aby bylo vše snadné přichází kancelář se zbrusu novou mobilní aplikací, s níž můžete pohodlně spárovat svůj internetový účet a pak už jen pohodlně sestavit tiket přímo v okně aplikace. Tím spíš, že nově je možné u VictoriaTip sázet živě během zápasů na kompletní výběr sportů. Není tak problém vsadit si i pár minut před koncem zápasu. Obzvlášť výhodné je počkat si na překvapivý vývoj zápasu a využít vyššího kurzu na favorizovaný či výrazně lépe hrající tým a nastartovat sázkou zvrat v utkání. Živě můžete sázet na všechny sporty v nabídce kanceláře.

 

Bonus pro nové hráče

250 Kč

Ruku v ruce s novými live sázkami přichází VictoriaTip s další vábničkou pro ty, kteří snad ještě Victorii neznají. Ihned po registraci ke kurzovému sázení u společnosti Victoria-Tip získává nový zákazník 2000 bodů k věrnostnímu programu za dokončení registrace. Za vsazené tikety poté může sbírat další body a to při vsazeném kurzu 1,1 a výš 1 bod za vsazeních 10 Kč, pakliže je celkový kurz vyšší než 10:1, dostane sázející 2 body za každých 10 korun. Každý den je možné získat 10 000 bodů, které je možné proměnit za zvýšení kurzu u dalších sázek. Výsledný kurz na tiketu musí být alespoň 2:1, přičemž dále je možné jej navýšit až o 20 % za využití právě získaných věrnostních bodů. Kromě toho se samozřejmě registrovaní mohou zapojit do ad hoc vypsaných soutěží o ceny.

Hodnocení z pohledu autora
Datum hodnocení
Sportovní událost
Live sázení nově u VictoriaTip
Naše hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.