SKRILL

Skrill / Moneybookers je internetová peněženka, která umožňuje posílat peníze ze Skrill účtu do kterékoliv společnosti na internetu, která platební metodu Skrill akceptuje. Online platby s internetovou peněženkou Skrill jsou jednoduché, rychlé, bezpečné a bez poplatků. Transakce mezi jednotlivými účty jsou zpoplatněny podle vašeho statusu. Skrill má více než 35 milionů uživatelů z celého světa, což mluví o velké oblíbenosti této služby. Skrill je akciová společnost sídlící v Londýně, která podléhá britskému a evropskému právu a zároveň je kontrolována Úřadem pro finanční dohled Velké Británie.

Na webové stránce Skrill se můžete zaregistrovat a otevřít si účet. Stránky jsou kompletně v češtině a k dispozici je i česká podpora. Vše je opravdu zdarma, ani do budoucna vás nečekají žádné poplatky za vedení účtu (pokud budete na svém účtu alespoň jedenkrát ročně aktivní). Při registraci je stěžejní e-mailová adresa, ta se totiž používá jako přihlašovací jméno i jako identifikátor pro posílání plateb mezi jednotlivými účty.

 

 

 

Skrill internetová peněženka

 

Jak Skrill Funguje

Identifikaci účtu zajišťují emailové adresy. S jednou adresou se zaregistrujete a další je pak možno přidávat po procesu ověření. Vyberete si jednu primární a ostatní jsou pak vedeny jako sekundární. Tuto prioritu lze libovolně měnit. Je ale poměrně důležité, aby se primární adresa shodovala s tou, kterou budete používat při registraci na sázkových stránkách, většinou totiž požadují tuto shodu při výběrech.

 

Vklad peněz na Skrill

Do elektronické peněženky Skrill samozřejmě musíte nejprve poslat peníze, abyste mohli provádět transakce na další Skrill účty, nabíjet peníze na sázkové kanceláře, nebo s nimi platit u obchodníků. Tato první transakce zároveň slouží i jako ověření bankovního účtu. Nabít peníze lze z bankovního účtu i platební kartou. Transakce z účtu bude připsána do tří pracovních dnů, kartou platba proběhne okamžitě, je však zpoplatněna procenty z celkové částky. V obou případech zároveň dojde k ověření dané platební metody. Ověření je celkem důležité, navýší se vám totiž transakční limity. Tyto limity zvýšíte také ověřením totožnosti a poštovní adresy.

 

Rychlá varianta bez platební karty

Pro majitelé účtu u Československé obchodní banky je nabízena ještě možnost okamžitého vkladu v reálném čase přímo z internetového bankovnictví prostřednictvím platebních systémů SOFORT Banking a Trustly. Oproti běžnému převodu z bankovního účtu ale za tyto zrychlené převody zaplatíte 1,5%, respektive 1,95% z celkové sumy.

 

Skrill platební možnost

 

Posílání peněz ze Skrill do sázkových kanceláří

Internetová peněženka SKRILL je pro tento typ transakce absolutně ideální, nedokážu si totiž představit jednodušší způsob. Na stránkách bookmakera, v sekci pokladna (cashier) vyberte Skrill a zadejte peněžní částku, kterou chcete vložit. Poté budete přesměrováni přes zabezpečenou stránku na Skrill kde se svými údaji přihlásíte do Skrill účtu. Připsání peněz na sázecí účet proběhne ihned a můžete veselé sázet.

 

Výběr peněz ze sázkových kanceláří na SKRILL účet

Postup při vybírání peněz ze sázkové kanceláře je podobný jako u vkladu s tím rozdílem, že v sázkové kanceláři klikněte na sekci „Výběry“. Peníze lze téměř vždy vybrat pouze na Skrill účet, ze kterého jste peníze vložili. Na výběry jsou mnohdy uplatňovány různé podmínky, jako minimální obrat na účtu, před tím, než je výběr umožněn, vkládejte tedy postupně po menších částkách. Na druhou stranu kanceláře často nabízejí vkladové bonusy, které se vztahují pouze na první nebo obecně jednorázový vklad a bylo by škoda si tuto možnost dopředu nezjistit. Zmíněná specifika se liší dle bookmakerů.

 

Transakce mezi Skrill účty

Peníze lze převádět i mezi jednotlivými Skrill účty. Přes volbu „Poslat peníze“ stačí zadat registrovaný email protější strany, vepsat částku a odeslat.

Zůstatek na Skrillu

Peníze můžete na Skrillu posílat mezi jednotlivými účty

Posílání peněz na jiný Skrill účet

 Před samotným odesláním ještě můžete provést kontrolu zadaných údajů.

 

Jak odesílat peníze na Skrill účtu na jiný účet

Poplatek za tuto transakci je 1,9% z převáděné částky, avšak maximálně 20 EUR. Převod proběhne okamžitě.

 

Poplatek za odeslání peněz na Skrill účtuPozor ale, pokud provádíte transakci zahrnující převod na jinou měnu, čeká vás další poplatek.

 

 

Výběry ze Skrill

Mezi volbami je samozřejmě opět bankovní převod, platební karta, nebo šek. Před výběrem jakoukoliv metodou se vždy požaduje ověření.

Na rozdíl od vkladů jsou všechny způsoby výběrů zpoplatněny.

Jak vybrat peníz Skrill

Poplatek v korunách je vždy znázorněn dle aktuálního kurzového přepočtu

 

 

Skrill Prepaid MasterCard

Jedná se o klasickou platební kartu, se kterou můžete platit na internetu ale i v kamenných obchodech. Maximální denní limity jsou nastaveny podle dosaženého členského statusu.

Založení VIP účtu Skrill

Pro ty hráče, kteří rádi sází, posílají a kupují ve větším obnosu peněz

 

Jak se stanu uživatelem účtu SKRILL VIP

Postupně lze dosáhnout čtyř různých úrovní – bronzová, stříbrná, zlatá, diamantová. VIP členství se přiděluje na základě čtvrtletních obratů. Obratem se rozumí odeslání peněz směrem na obchodníka – sázkovou kancelář, poker, platba za zboží…, nezapočítávají se tedy transakce mezi jednotlivými účty Skrill.

 

Všechny VIP hodnosti

Skrz jednotlivé úrovně se výhody a úlevy navyšují. Obecně se jedná o snižování nebo úplné odstranění poplatků u transakcí a výběrů.

Co nabízí VIP programy u Skrill účtu

 

 

 

Výhody internetové peněženky Skrill

 

Osobně tuto platební metodu využívám nejčastěji. Pozitiva bych shrnul do čtyř hlavních bodů:

Jednoduchost – na posílání peněz vám stačí e-mailová adresa a heslo k Skrill účtu.

Rychlost – peníze přes Skrill posíláte a přijímáte v reálném čase, tedy okamžitě resp. během pár sekund.

Bezpečnost – internetová peněženka Skrill / Moneybookers splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy v oblasti financí a dosahuje bezpečnost banky.

Volnost – se Skrill můžete posílat (přijímat) peníze do (z) celého světa.

Specifikem Skrill na českém sázecím trhu je možnost propojení se sázkovou kanceláří Tipsport, jenž podporuje i tento způsob. Nabíjení směrem na obchodníka je otázkou maximálně několika minut, z Tipsportu na Skrill vám peníze dorazí do 3 dnů.

Skrill platební možnost nabízí Tipsport

 

Skrill mobilní aplikace

Všichni bychom rádi peníze posílali odkudkoliv a kdykoliv. Pro takové případy je nám k dispozici mobilní aplikace Skrill. Stačí vlastnit chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS (iPhone) a své transakce z internetové peněženky Skrill můžete provádět prostě kdykoli si jen vzpomenete.

Kromě neomezeného přístupu do svého účtu vám tato mobilní aplikace také umožní posílání a přijímání peněz, historii účtu, tedy přehled plateb, nebo přepínání mezi svými účty ve více měnách (pouze pro VIP). Výhodou propojení s mobilem je také upozorňování na přijaté platby.

 

Hodnocení internetové peněženky Skrill 

Všechny jejich stránky, návody, přehledy, otázky i odpovědi jsou v češtině, super!

V českém jazyce stejně tak dobře funguje i jejich podpora včetně telefonické, výborně!

Mezi nabízenými měnami pro otevření účtu najdeme i Českou korunu, pro zahraniční využití pak výběr skýtá dalších téměř 40 celosvětových měn od Eur a Amerického dolaru, přes Polský zlotý a Dánskou korunu, až třeba po Tureckou liru, Jihoafrický Rand, nebo Novozélandský dolar.

Za přijatelný roční poplatek 10 Eur (cca 260 Kč) můžeme využívat předplacenou Skrill prepaid Mastercard, se kterou se dá neomezeně a bezplatně platit v restauracích i na internetu. Peníze se jednoduše odečítají z aktuálního zůstatku na účtu Skrill.

Ať už sázíte, obchodujete, nebo cestujete, Skrill se jeví jako svižná alternativa k mnohdy strnulým bankovním cestám.

Drobnými nevýhodami jsou poplatky. Pokud účet déle než rok nevyužíváte, začne se odečítat poplatek 3 Eura za měsíc. Stačí však provést jakoukoliv malou platbou aby se této nepříjemnosti předešlo. Poměrně draho vás vyjdou také převody mezi měnami, nemáte-li vyšší než základní status, společnost si účtuje 3,99% z převáděné částky.

Jak byste ohodnotili tento produkt?
Naše hodnocení
1star1star1star1star1star
Vaše hodnocení
4.5 based on 5 votes
Název
Skrill
Odvětví
Internetová peněženka