Sázková kancelář Bet365

Podle mě absolutně neoblíbenější a tím pádem jeden z největším světových bookmakerů. Jeho oblíbenost stojí hlavně na opravdu velmi velmi široké zápasové nabídce, vypisuje okrajové a specifické sázky i u nižších soutěží a má velmi pěkný design i provedení stránek. Vše zmíněné platí i pro sázení live. Sázková kancelář se stala velmi vyhledávanou i kvůli širokému záběru live streamů.

Sázková kancelář Bet365 čeká na licenci

Bonus za vklad u sázkové kanceláře Bet365

Stránka se těší velké oblíbenosti i v sekci bonusů, zejména kvůli jeho snadné dosažitelnosti – stačí POUZE JEDNOU! prosázet výši bonusu a připíše se vám na hráčský účet. Bonus je prezentován jako vkladový/uvítací, k prvnímu vkladu tedy dostanete 100% navíc až do výše 1500 Kč (nebo ekvivalent ve zvolené měně).Kurzová nabídka Bet365

S trochou nadsázky můžu říct, jestli se něco hraje, najdete to na Bet365. Sázková kancelář vážně vypisuje hodně zápasů až do spodních fotbalových i jiných lig, nabízí kurzy i na méně oblíbené sporty v čele s plachtěním nebo windsurfingem. U většiny zápasů jsou pokryty všechny běžné příležitosti na výsledek zápasu i v poločase, počty gólů a bodů v evropské i asijské podobě. Najdete zde vypsané kurzy i na různá celková umístění nebo sázky na celkové vítěze jednotlivých soutěží. U více sledovaných zápasů, jako jsou utkání fotbalové Premier League nebo Ligy Mistrů, máte možnost sázet opravdu téměř na co si jen vzpomenete: počty rohů (celkové, poločasové, za jednotlivé týmy, handicapy v počtech rohů), počty žlutých i červených karet, opět s možností rozdílů a různých počtů, zda první gól padne v té či oné desetiminutovce….

 ref=

Live sázky u Bet365

Pro sázení v reálném čase během živých sportovních přenosů platí totéž co pro předzápasovou nabídku a ještě něco navíc. Skutečně, pro live sázky je kurzová nabídka mnohdy ještě rozšířena o další zajímavé možnosti. Za mě jsou to jednoznačně linie v asijské formě vypsané po čtvrtinách, týkají se handicapů a počtu gólů, a to jak na celý zápas, tak i poločas!

 

Live sázení u Bet365

Live přenosy u Bet365

Sázková kancelář Bet365 ročně poskytne až 70 000 live sportovních přenosů, čímž se v tomto oboru jednoznačně řadí na první místo. Kromě fotbalu a hokeje, se zde můžete dívat třeba na squash nebo koňské dostihy. Když jsem u těch superlativů, všechny live streamy jsou navíc téměř absolutně v reálném čase (zpoždění max. 2s). 

Jak se zaregistrovat u Bet365

Do registračního formuláře vyplňte všechny požadované osobní údaje, nezapomeňte hlavně na čtyřmístný bezpečnostní kód. Kód slouží jako další prvek ověření, potřebný při řešení problémů a požadavku s podporou. Políčko pro vyplnění bonusového kódu nechejte prázdné, v následném mailu najdete instrukce, jak bonus aktivovat při vkládání peněz.

Vklad peněz na hráčský účet

Kromě nejklasičtějších způsobů převodu z bankovního účtu a nabití platební kartou, je k dispozici celá řada dalších možností. Nejčastěji používám internetové peněženky Skrill nebo Neteller, velmi užitečné zejména při vlastnictví hráčského účtu v jiné měně. Použít se dá také Click2Pay, Paysafecard nebo Fast bank transfer

 

Jak vložit na účet u Bet365

Výběry u sázkové kanceláře Bet356

Možností pro výběr máte opět poměrně mnoho. Stačí kliknout na menu „Banka“, otevře se vám nové okno se stavem vašeho konta. Kliknete na „Výběr“ a nakonec už jen zvolíte požadovaný způsob výběru peněz (bankovní převod, Skrill, Neteller). Vybírat však lze jen na ověřenou metodu, tedy zpravidla na tu, kterou jste již vkládali.

 

 

 

Mobilní aplikace

Pro všechny druhy mobilních telefonů Bet365 připravilo rychlou verzi internetových stránek. Skrz operační systémy iOS (iPhone, iPad) nebo Android můžete dokonce sledovat přímé přenosy ze sportovních událostí i na přenosných zařízeních. Sázková kancelář Bet365 navíc nabízí 100% bonus až do výše 750 Kč. Bonus se aktivuje první sázkou přes mobil.

 


 

Celkový dojem

Bet365 pro mě ve všech ohledech vyniká. Disponuje nepřeberně širokou nabídkou zápasů, a to i v sázení live. Na poměry je opravdu velké množství těchto live příležitostí podpořeno živým přenosem v podobě live streamu. Grafické i strukturální řešení cele zápasové nabídky i konkretního zápasové menu je profesionálně pojato a při tom neztrácí příjemný dojez

Jak byste ohodnotili tento produkt?
Naše hodnocení
1star1star1star1stargray
Vaše hodnocení
no rating based on 0 votes
Název
Bet365
Odvětví
Sázková kancelář